fbpx

Bezmaksas SEO audits

Uzzini vai Tava lapa atbilst SEO prasībām!

Piesakies bezmaksas mājas lapas auditam un uzzini kā Tu vari uzlabot savu mājas lapu, lai iegūtu labākus rezultātus organiskajos rezultātos!
img

Bezmaksas SEO audits ir mājas lapas izpēte un novērtējums, ņemot vērā dažādus mājas lapas iekšējos un ārējos SEO faktorus.

Bezmaksas seo auditā tiek uzskaitīti galvenie punkti, lai interesents varētu saprast kāds ir esošās mājas lapas stāvoklis, kā tas atbilst Google un citu meklētājsistēmu vērtēšanas kritērijiem.

Veicot bezmaksas SEO auditu sapratīsiet, cik svarīgi tas, ka mājas lapa ir tehniski sakārtota izstrādes brīdī, jo 98% gadījumos mājas lapas izstrādātāji neveic piemērošanu SEO vadlīnijām.

SEO Media bezmaksas SEO audita priekšrocība ir tāda, ka bezmaksas SEO auditu atbilstošais speciālists veic manuāli, lai būtu dziļāka izpratne par mājas lapu un biznesa mērķiem. Mūsu mērķis nav popularizēt sevi veidojot bezmaksas SEO auditu automātiski ar rīkiem, kas ģenrerē klientiem nesaprotamu datu kopumu.. Mērķis ir iedziļināšanās, situācijas apraksts un izglītots klients.

Galvenie punkti, kas tiks aprakstīti audita materiālā ir:
Satura atbilstība SEO vadlīnijām
Mājas lapas struktūras atbilstība
Atpakaļsaišu (backlink) atbilstība
Informācija par domēnu
Komentāri un papildus infomācija

Konsultācijas ar atbilstošiem digitālā mārketinga nozares speciālistiem klātienē var maksāt ļoti dārgi, tāpēc iesakām pieteikties bezmaksas SEO auditam, lai iegūtu bezmakas informāciju par savu mājas lapu, apzinātu problēmas, iespējas un izsvērtu SEO optimizācijas piedāvājumu.

Pārliecinies, ka kontakti ir norādīti pareizi, lai mēs varētu nosūtīt auditu, vai arī sazināties papildus jautājumu gadījumā!