fbpx

Pakalpojumi

Pilna Servisa Digitālais Mārketings

Izvelies sev atbilstošo pakalpojumu un uzlabo savus rezultātus!
SEO pakalpojumi
SEO pakalpojumi

Izvēlies mājas lapas SEO optimizāciju un uzlabo savus rezultātus ilgtermiņā!

Mājas lapu izstrāde
Mājas lapu izstrāde

Kvalitatīva mājas lapa ir pirmais solis veiksmīgai biznesa attīstībai. Izveido savu mājas lapu jau tagad!

Programmēšana
Programmēšana

Klienta prasībām pielāgotu risinājumu izstrāde. WEB bāzētas sistēmas, Windows programmas, mobilās aplikācijas.

Reklāmas mediji
Reklāmas mediji

Izvieto informāciju par savām precēm vai pakalpojumiem medijos un iegūsti lielāku zīmola atpazīstamību, un palielini sava domēna vērtību.

PPC apkalpošana
PPC apkalpošana

Izvēlies PPC reklāmas un iegūsti potenciālos klientus uzreiz!

SEO Media piedāvā ne tikai ar SEO saistītus pakalpojumus, bet arī plašu digitālā mārketinga pakalpojumu sortimentu, kas dod iespēju klientam attīstīt vairākus mārketinga kanālus vienlaikus.

Kā populārākais digitālā mārketinga pakalpojums, ko izvēlās klienti, ir SEO, kas roku rokā iet ar jaunas mājas lapas izstrādi vai esošās uzlabošanu, satura izveidi un mārketingu un reklāmas mediju attīstības plāniem. Realizējot šīs lietas kompleksi, digitālā mārketinga pakalpojums kļūst daudz spēcīgāks rīks, ar kuru attīstīt savu biznesu digitālajā interneta vidē.

Lai klientiem būtu iespēja izvēlēties sev nepieciešamo digitālā mārketinga pakalpojumu, mūsu piedāvājumā ir:

  • SEO pakalpojumi
  • Adwords (PPC)
  • Satura izstrāde
  • Mājas lapas izstrāde
  • Aplikāciju izstrāde
  • Programmēšana
  • Sistēmu programmēšana
  • Reklāmas mediji

SEO Media digitālo pakalpojumu klāsts nemitīgi tiek attīstīts un papildināts ar svarīgākajiem un populārākajiem mārketinga pakalpojumiem.

Kā viena no unikālajām iespējām ir SEO Media veikals, kurā ir iespējams pasūtīt izdalītu SEO pakalpojumu. Ja klients vēlās noskaidrot kāds ir potenciāls viņa piedāvātajiem pakalpojumiem un kāda ir konkurence šajā nozarē. Tad pavisam vienkārši viņš nonāk sadaļā veikals un pasūta “Atslēgas vārdu izpēti” un “Konkurentu izpēti”.

Mūsu piedāvātie digitālā mārketinga pakalpojumi ir piemēroti gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, jo mūsu galvenais mērķis ir attīstīt biznesu internetā.

Ja nezini kādi digitālā mārketinga pakalpojumi ir nepieciešami, bet vēlies uzsākt savu ceļu uz attīstību interneta vidē, tad esi drošs – SEO Media speciālisti sastādīs plānu un prioritātes, lai pakalpojums būtu pilnvērtīgs un izmaksas optimālas.

Esi Digitāls – Esi Redzams!