SEO Optimizācija mājas lapai

Seo optimizācijas pakalpojumi - Seomedia.lv

Kādēļ nepieciešama mājas lapas SEO optimizācija?

Pilns SEO pakalpojums (Search Engine Optimization) ir nepieciešams, lai jūsu mājas lapa nonāktu Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās.

Galvenais SEO mērķis ir padarīt klienta mājas lapu pieejamu to potenciālajiem apmeklētājiem un klientiem, kā arī radīt zīmola atpazīstamību. Ja Jūsu mājas lapa nav redzama, nav atrodama, tad tā nepilda savu tiešo funkciju – nepiesaista jaunus klientus.

SEO optimizācija sevī ietver dažādas izpētes un uzlabojumus, kas ir jāveic ievērojot noteiktu secību, lai rezultāts būtu efektīvs.

Veicot mājas lapas SEO optimizāciju tā būs atrodama lietotājiem uz viņu pieprasītajiem atslēgvārdiem Google un citās meklētājsistēmās, kas palielinās Jūsu zīmola atpazīstamību, piesaistīs jaunus klientus un galvenais – palielinās apgrozijumu, lai ļautu attīstīt biznesu nākamajā līmenī.

Esi Digitāls – Esi Redzams!

Efektīva stratēģija
Izmantojam tikai reāli strādajošas un drošas SEO stratēģijas, kas nodrošinās nepieciešamo rezultātu!
Pārdošanas pieaugums
Tiek piesaistīta pareizā mērķauditorija, kas meklē tieši to produktu vai pakalpojumu, ko piedāvā klients!
Ilgtermiņa ieguldījums
Izmantojot mājas lapas SEO optimizāciju jau tagad, Jūs veicat ilgtermiņa ieguldījumu Jūsu biznesa attīstībā!
Apmeklējumu pieaugums
Tiek nodrošināts gan organisko apmeklējumu, gan arī citu kanālu apmeklējuma pieaugums, kas palīdz zīmola atpazīstamības veicināšanā.

Galvenās SEO Pakalpojuma Sastāvdaļas

Nišas analīze
Veicam atslēgvārdu izpēti, novērtējam konkurentus un tirgus īpatnības, un izstrādājam efektīvu plānu rezultātu sasniegšanai.
Iekšējā optimizācija
Izveidojam mājas lapas tehnisko auditu, struktūras un satura optimizācijas ieteikumus, lai mājas lapa iekšēji atbilstu SEO vadlīnijām.
Ārējā Optimizācija
Veidojam ārējās optimizācijas SEO stratēģiju un plānu efektīvai atslēgvārdu virzīšanai Google u.c meklētājsistēmās.

Optimizācijas piemērs

SEO optimizācijas piemērs mājas lapai, kas darbojās juridisko jautājumu nišā Latvijā.
Mērķis – sasniegt maksimāli vairāk apmeklētājus, uzlabot pakalpojuma pārdošanu.
Optimizācijas laiks 6 mēneši
+2,675.38% apmeklējumi
TOP 10 no 2 atslēgvārdiem līdz 46

SEO pakalpojuma ietvaros tika izdarīts

1. Mājas lapas SEO audits

Mājas lapas iekšējais audits, tehnisko kļūdu un struktūras labojumu noteikšana un ieviešana. Ārējais SEO audits, ārējo resursu izpēte, novērtējums un sadale.

2. Atslēgvārdu izpēte

Atslēgvārdu izpēte un analīze, balstoties uz mājas lapas atbilstību, biznesa un attīstības iespējām.

3. Konkurences noteikšana

Google TOP konkurentu noteikšana un izpēte. Konkurentu mājas lapu iekšējais un ārējais novērtējums, salīdzinājums ar klienta mājas lapu.

4. Mājas lapas SEO optimizācijas potenciāla noteikšana

Auditu un analīzes rezultātā tiek noteikts potenciāls jauno klientu piesaistei, provizoriskais apmeklējums un tā vērtība balstoties uz atslēgvārdu izaugsmi.

5. SEO satura stratēģijas izveide

Esošā satura un meta datu analīzes rezultātā tiek veikta satura stratēģijas izveide, prioritāšu noteikšana atbilstoši meklējuma daudzumam un biznesa specifikai.

6. SEO vadlīnijām atbilstoša satura izveide

Satura un meta datu izveide galvenajās mājas lapas sadaļās, kas balstīta uz satura stratēģiju. Papildus tika izveidota bloga sadaļa.

7. Ārējās SEO opimizācijas stratēģijas izveide un īstenošana

Mājas lapas ārējā SEO optimizācija, SEO signālu un atpakaļsaišu izveide atbilstošos resursos. SEO piramīdu izveide un īstenošana.
Jānis
Ar SeoMedia speciālistu iesaisti lieliski pārgājām no vecās mājas lapas uz jauno mājas lapas versiju, nezaudējot Google pozīcijas. Paldies!
Jānis
Mārketinga nodaļas vadītājs
Margarita
Veicot mājas lapas auditu un to īstenojot uzlabojās atslēgvārdu pozīcijas Google meklētājā, mājas lapa ir palikusi ātrāka un apmeklētāji ilgāk uzturās mājas lapā. Paldies SEO speciālistiem par precīzo un kvalitatīvo darbu.
Margarita
Uzņēmuma vadītāja
Edgars
Veicot SEO optimizāciju esam samazinājuši PPC izmaksas, jo galvenie atslēgvārdi dabiski atrodās Google pirmajās pozīcijās. Gada laikā esam sanieguši 430% jauno apmeklētāju pieaugumu, un onlain apgrozijums ir pieaudzis 312%. Paldies! Lieliska sadarbība!
Edgars
E-komercijas uzņēmuma vadītājs

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Piesakies SEO Optimizācijai Jau Tagad

Ļauj mums palīdzēt Tava biznesa izaugsmē!

Formas aizpildīšana neuzliek par pienākumu pasūtīt pakalpojumu. Sazinies ar mums un uzzini kā mēs varam palīdzēt iegūt labākus rezultātus!

Pārliecinies, ka kontakti ir norādīti pareizi, lai mēs varētu nosūtīt auditu, vai arī sazināties papildus jautājumu gadījumā!