fbpx

Par mums

Kāpēc Mēs?

Esam digitālā mārketinga speciālistu apvienība, kas nodrošina augstākās kvalitātes digitālā mārketinga pakalpojumus.

Strādājam ar Individuālu pieeja katram klientam, kā lielam tā arī mazam. Mūsu uzdevums ir katru projektu veidot tā, lai tas gūtu maksimālu izaugsmi un spētu veiksmīgi tālāk attīstīties nākotnē. Mums nav vienas formulas, kā gūt rezultātu, mēs strādājam ar to kopumu un no katras ņemamam nepieciešamo, lai klients gūtu pašu labāko. Nav viena standarta ir kreatīvs, individuāls risinājums ikvienam biznesam ar mērķi radīt Jūsu pakalpojumu vai preci klientiem pieejamu – Jums jābūt redzamiem!

Būt redzamam un pieejamam ir galvenā vērtība.

Esi pirmais, esi redzams, esi līderis!

Iespēja darboties jebkurā nišā, jebkurā valstī

Kādas valstis? (Latvija, Igaunija, Lietuva, Krievija, Baltkrievija, Polija, Ukraina, Apvienotā Karalistes, Amerikas Savienotās Valstis, Kirgistāna, Uzbekistāna, Austrālija, Kanāda, Īrija)
img

8 gadu pieredze

Komandas daudzu gadu pieredze ļauj piedāvāt risinājumus, kas patiešām strādā!
img

Kāpēc izvēlēties nelielu aģentūru?

Sadarbojoties ar mums Jūs varat būt droši, ka jūsu projektā ieguldītie līdzekļi tiks kavalitatīvi ieguldīti attīstībā. Viena no mūsu galvenajām priekšrocībām ir tā, ka darba pamatā ir pareiza budžeta sadale, ar mazām administratīvajām izmaksām, kas ļauj maksimāli izmantot resursus projekta attīstībā.

Mūsu Vīzija

Veicināt klienta biznesa attīstību un izaugsmi, sniedzot augstas kvalitātes mārketinga pakalpojumus digitālajā vidē - gan lielajiem gan mazajiem uzņēmumiem, privātpersonām un biedrībām.
animationanimation

Klienti par mums

Sadarbojamies ar partneriem no visas pasaules - ASV, Krievija, Lietuva, Igaunija, Ungārija, Japāna, Ķīna, Indija u.c.
Ar SEO Media speciālistu iesaisti lieliski pārgājām no vecās mājas lapas uz jauno mājas lapas versiju, nezaudējot Google pozīcijas. Paldies speciālisitem!
Andris Balodis
Andris Balodis
Mārketinga vadītājs
Veicot mājas lapas auditu un to īstenojot uzlabojās atslēgvārdu pozīcijas Google meklētājā, mājas lapa ir palikusi ātrāka un apmeklētāji ilgāk uzturās mājas lapā. Paldies SEO speciālistiem par precīzo un kvalitatīvo darbu.
Anita
Anita
Uzņēmuma īpašniece